Вадим Шкарівський привітав офіцерів-випускників загонів Південного регіонального управління Держприкордонслужби України

22-07-2020
DSC_7830

Перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський взяв участь в урочистому заході з нагоди зустрічі Південним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України 89-ти офіцерів-випускників 2020 року Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. Молоді офіцери проходитимуть подальшу військову службу у прикордонних загонах ПРУ Держприкордонслужби України, до складу якого входять Одеський, Подільський, Білгород-Дністровський, Ізмаїльський, Бердянський, Херсонський прикордонні загони, Одеська окрема авіаційна ескадрилья, Військово-медичний клінічний центр м. Одеса та Могилів-Подільський прикордонний загін імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова.

Захід розпочався з хвилини мовчання на честь вшанування пам’яті загиблих та зниклих безвісти в зоні проведення АТО/ООС на сході України.

Далі Вадим Шкарівський привітав офіцерів-випускників Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького із випуском.

«Сьогодні ви розпочинаєте свій надзвичайно відповідальний, почесний шлях служіння Українській державі. Захист та міцність кордону – це не тільки спеціальна бойова та інженерна техніка, насамперед, це – людський потенціал, військовослужбовці з високим моральним духом, віддані обраній професії. Адже прикордонна служба є ключовою ланкою в системі забезпечення обороноздатності незалежної країни. Нехай ваш високий професіоналізм та відвага будуть запорукою успіху під час виконання завдань задля збереження суверенітету та цілісності України. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, добра та перемог! Будьте завжди віддані військовій справі та українському народу! Також щирі вітання та подяка викладачам за невтомну працю та внесок у становлення кожного офіцера, готового до служіння Україні», – висловився Вадим Шкарівський.

DSC_7729 DSC_7737 DSC_7748 DSC_7794 DSC_7811 DSC_7840 DSC_7844 DSC_7855