65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Вадим Шкарівський відвідав Біляївський район

23-07-2020
7

Перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський відвідав з робочим візитом Біляївський район. В ході візиту спільно з депутатом обласної ради Миколою Комаровим відвідали ППА «Єдність», яке є одним з провідних аграрних господарств району та має свій замкнутий цикл виробництва сільськогосподарської продукції.

За словами директора підприємства Олега Ніцевича, посуха, яка спіткала Одеську область у 2020 році, поставила під питання подальше існування більшості аграрних підприємств Біляївського району, не кажучи вже про їх подальший розвиток та модернізацію. Адже заплативши всі державні податки (єдиний податок, податок на прибуток, податок на землю, єдиний соціальний внесок, ПДВ тощо), а також інші видатки (оренда землі, виплати власникам паїв), підприємства, подібні агрофірмі «Єдність», без державної підтримки, податкових пільг, виплати компенсації за втрачений врожай, в наступному році не зможуть повноцінно функціонувати.

«Питання посухи в Одеській області звучить на кожній нараді, на кожній сесії Одеської обласної ради. До Кабінету Міністрів України та Президента України направлено вже три звернення депутатів обласної ради, а також від самих аграріїв їх направлена велика кількість. Саме аграрні та фермерські господарства забезпечують робочі місця, а податки, які вони сплачують, формують більшу частину бюджетів сіл, селищ, громад, районів Одеської області. В державному бюджеті України передбачені кошти на виплати компенсацій аграрним підприємствам, які постраждали у наслідок посухи, але держава вперто не йде назустріч людям», – підкреслив Вадим Шкарівський.

1 2 3 4 5 6 6а 7 8 9 10 12

 

Повернутися назад