65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Вадим Шкарівський відвідав з робочим візитом Болградський район

08-10-2020
10

Під час робочого візиту до Болградського району Вадим Шкарівський нагородив Почесними грамотами Одеської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, відданість справі навчання і виховання молодого покоління, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти:

⁃ Димитрову Анжелу Іллівну – завідувачку Болградського ДНЗ ясла-садок №5 «Журавлик» Болградської міської ради Одеської області;

⁃ Сайтарли Володимира Петровича – вчителя фізичної культури Владиченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області.

Також Почесними грамотами Одеської обласної ради в Болградському районі нагороджені ще троє працівників освіти, які наразі проходять курс оздоровлення в клінічному санаторії ім. Горького в місті Одеса. Щоб привітати освітян з минувшим Днем працівників освіти Вадим Шкарівський відвідав санаторій та вручив грамоти обласної ради:

⁃ Аврамовій Ларисі Вікторівні – директорці КЗ «Болградська спеціальна школа Одеської обласної ради»;

⁃ Нетковій Тетяні Олександрівні – колишній директорці КЗ «Болградська спеціальна школа Одеської обласної ради»;

⁃ Бальчевій Марії Іванівні – директорці Оксамитненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.І. Булгарова Болградської районної ради Одеської області.

Окрім цього, Вадим Шкарівський зустрівся з представниками аграрних підприємств Болградського району та обговорив нагальні проблеми, які сьогодні є в аграрному секторі та можливі шляхи їх подолання.

Найбільше фермерські господарства турбують питання отримання надання низьковідсоткових кредитних програм, компенсації сплати відсотків або відстрочки за існуючими кредитними договорами, а також відсутність робочої та ефективної державної програми підтримки та розвитку сільського господарства в Україні.

«Мені було приємно привітати від імені Одеської обласної ради та себе особисто працівників освіти Болградського району з професійним святом. Оскільки я переконаний, що їхній ентузіазм, безмежне терпіння і відданість професії заслуговують на подяку, повагу і шану.

Зустріч з представниками аграрних підприємств, нажаль, підтверджує той факт, що сільгоспвиробники не отримали підтримки від держави. Адже саме аграрії забезпечують робочими місцями, а податки сплачені ними, формують більшу частину бюджетів сіл, селищ, громад, районів Одеської області. Нещодавно, обласна рада отримала відповідь від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на своє звернення щодо подолання наслідків посухи. Проте чіткої позиції, як вирішити цю проблему сільгоспвиробникам не було надано та запропоновано шукати рішення на місцевому рівні», зазначив Вадим Шкарівський.

17

16

15

14

13

12

11

10

Повернутися назад