Вадим Шкарівський взяв участь в презентації нового інфраструктурного проекту «Пересувні відділення поштового зв’язку» АТ «Укрпошта»

15-09-2020
DSC_2690

Перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський взяв участь в презентації нового інфраструктурного проекту «Пересувні відділення поштового зв’язку» АТ «Укрпошта».

В рамках проекту в Одеській області розпочинається надання поштових та фінансових послуг мобільною поштовою бригадою. Пересувне відділення поштового зв’язку – це повноцінне поштове відділення, яке буде приїжджати найвіддаленіші і найменші населені пункти з населенням до 2000 жителів. Таким чином, місцеві мешканці зможуть отримати логістичні, фінансові та додаткові послуги, серед яких – доставка ліків, для цього поштові автомобілі обладнані спеціальними термобоксами. Також жителі матимуть можливість придбати товари затребуваних категорій та першої необхідності.

«Це дійсно дуже важливий проект для жителів малонаселених сіл, в яких немає звичної базової інфраструктури – відділень банків, магазинів або аптек, і поштове відділення є єдиним засобом комунікації. Тож тепер всі сучасні і необхідні послуги будуть доступні для кожного жителя, незалежно від місця проживання, а також завдяки нововведеним пересувним поштовим пунктам будуть вдосконалені умови праці листонош, які долали десятки кілометрів. Я бажаю керівництву «Укрпошти» успішної реалізації таких соціально-важливих проектів, подальшого розвитку, ефективних рішень, надійних партнерів та позитивних результатів!», – зазначив під час своєї промови Вадим Шкарівський.

Далі Вадим Шкарівський взяв участь у церемонії гасіння поштової марки та оглянув автомобілі мобільних поштових відділень. Наразі  було презентовано 18 таких авто, 10 з яких буде направлено до Любашівського району і 8 – до Ширяївського району Одеської області. Планується, що до кінця цього року в Одеському регіоні працюватимуть 106 пересувних відділень поштового зв’язку. Відділення «Укрпошти» будуть вести співпрацю з органами місцевого самоврядування, зокрема, місцеві сільські ради інформуватимуть населення про графік роботи пересувних відділень, а маршрути будуть розраховані таким чином, щоб абсолютно кожний мав можливість отримати поштові та фінансові послуги.

DSC_2690 DSC_2718 DSC_2752 DSC_2778 DSC_2799 DSC_2887 DSC_2901 DSC_2905 DSC_2906 DSC_2907