65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Відбулася зустріч робочої групи з питань природокористування з представниками Затоківської селищної ради

28-08-2017
DSC_8814 (1)

Відбулася зустріч робочої групи з питань природокористування з представниками Затоківської селищної ради, під час якої обговорювались питання стосовно екологічної ситуації, що склалась у селищі.

Зі слів інженера з технічного нагляду Затоківської селищної ради Олександра Васильєва, наразі планується реалізувати три проекти.

Перший  ̶  модернізація комунальних очисних споруд «Радужне», які знаходяться у Центральному районі. Це дозволить підвищити потужність комплексу з 200 до 700 м куб. на добу, а також збільшити працездатність очисних споруд більш ніж в 2 рази за допомогою установки мембранних біореакторів, які на виході здатні забезпечити до 90% очистки стічних вод, затримуючі солі, віруси і бруд.

Другий проект стосується берегоукріплення прибережної території у Центральному районі, де за останні роки через сильні шторми залишилось лише 20 метрів піщаного пляжу. Реалізувати його пропонується двома шляхами  ̶  будівництво Т-образних бун, або  ̶  кам’яно-накидних. Очікується, що незабаром проекти пройдуть «держбудекспертизу».

Третій проект, яким опікується Затоківська селищна рада  ̶  прокладка водоводу через Дністровський лиман для забезпечення водою селищ Затока, Шабо та міста Білгород-Дністровський.

Всі ці проекти лише частково можуть бути профінансовані Затоківською селищною радою.

На думку голови обласної ради Анатолія Урбанського, ситуація, яка склалася у Затоці, потребує негайного втручання з боку державних органів та органів місцевого самоврядування, адже тільки  за умови взаємодії та підтримки держави ми зможемо зберегти один з ключових курортно-рекреаційних куточків Одещини.

DSC_8816 DSC_8824 DSC_8814 (1) DSC_8815 DSC_8813 DSC_8821

Повернутися назад