65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії з питань транспорту, зв`язку та морегосподарського комплексу

10-06-2016
IMG_6187-670×309

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв`язку та морегосподарського комплексу під головуванням Сергія Петровського. На розгляді у депутатів був проект рішення обласної ради «Про створення комунального підприємства «Центр обслуговування громадян». Після бурхливого обговорення учасники засідання вирішили  не підтримувати дане питання.

Також депутати заслухали звіт Одеської обласної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області за 2015 рік. Ретельно обговорили  план заходів у транспортній галузі та прийняли до відома даний звіт.

Далі учасники засідання розглянули проект рішення обласної ради «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2016-2017 роках Стратегії економічного та соціального розвиту Одеської області до 2020 року» та вирішили даний проект рекомендувати для винесення на найближчу сесію обласної ради.

Члени комісії також ретельно розглянули питання щодо внесення змін до рішення Одеської обласної ради «Про правила користування маломірними суднами на водних об’єктах в Одеській області». Депутати вирішили створити робочу групу, у якій буде брати участь представник юридичного управління Одеської обласної ради.  У ході роботи робочої групи буде розглянуто підсумковий документ із внесенням поправок до чинної редакції рішення «Про правила користування маломірними суднами на водних об’єктах в Одеській області», після чого вже за висновками робочої групи дане питання буде розглянуто на найближчому засіданні профільної комісії обласної ради.

IMG_6185-613x460 IMG_6187-670x309

 

Повернутися назад