65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Відбувся виїзд робочої групи з питань екології та природокористування до селища Затока

22-08-2017
DSC_8893

Відбувся виїзд робочої групи з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків до селища Затока.

Робочою групою у складі депутата обласної ради Сергія Булигіна-Шрамка, працівника апарату обласної ради Павла Настасюка, а також представника Національної поліції України в Одеській області та еколога були зафіксовані факти порушення природоохоронного законодавства у селищі Затока. Зокрема члени робочої групи встановили три точки зливу стічних вод до акваторії Шаболатського і Дністровського лиманів з боку розташованих поблизу баз відпочинку. Також була отримана інформація про злив нечистот у Чорне море.

З’ясовано, що в результаті зливу стічних вод до лиману нанесено шкоду місцевій екосистемі.

Так, за словами інженера з технічного нагляду затоківської селищної ради Олександра Васильєва, була знищена значна популяція риб, які мешкали у лимані, зокрема осетрові, окуні, плотва, кефаль.

За висновками опрацьованої інформації членами робочої групи складений акт перевірки.

«Ситуація, яка склалась у селищі Затока, визиває дуже сильну стурбованість. Не можна допустити нанесення шкоди відпочиваючим та репутації селища, яке є одним із основних місць відпочинку на Одещині. Тому питання  забезпечення екологічної безпеки у Затоці знаходиться на контролі обласної ради», ̶  підкреслив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_8875 (1) DSC_8895 DSC_8893 DSC_8873 DSC_8871 DSC_8879 DSC_8852 DSC_8878 DSC_8904

Повернутися назад