65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Відкриті до співпраці

21-04-2016
photo807333807768316181

Сьогодні відбулася зустріч голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського з Надзвичайним та Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Юраєм Сівачеком та Почесним консулом Словацької Республіки в Одесі Міхаїлом Музалєвим.

Під час зустрічі сторони обговорили напрямки розвитку туристичної галузі, перспективи створення сприятливих умов для підприємницької діяльності та можливості залучення інвестицій в рамках партнерства Словацької Республіки та Одеського регіону.

Анатолій Урбанський ознайомив почесних гостей з планами  реалізації ряду важливих інвестиційних проектів, до розробки і втілення у життя яких причетна обласна рада. А також зробив акцент на розвитку зеленого туризму на півночі області, який набирає все більшої популярності як серед відпочиваючих, так і серед інвесторів. «Ми з колегами по депутатському корпусу налаштовані на конкретні дії, проекти, реформи, не використовуючи при цьому голосні політичні гасла», – підкреслив голова обласної ради.

За словами пана Юрая Сівачека, Одещина має великий потенціал в траскордонному співробітництві. «Ми зацікавлені політикою добросусідства, підтримуємо ініціативи Анатолія Урбанського щодо розвитку інфраструктури області та відкриті до співпраці», – зазначив Юрай Сівачек. Посол також додав, що погоджується з очільником обласної ради в питаннях децентралізації, і переконаний, що добровільне об`єднання територіальних громад є тим шляхом, який сприятиме розвитку області і процвітанню держави в цілому.

photo807333807768316181 HAK_1272 HAK_1273

Повернутися назад