Відкритті нової туристичної пам’ятки в Одесі – «Двері до Будинку сонця»

11-07-2017
DSC_5147

Голова обласної ради Анатолій Урбанський взяв участь в урочистому відкритті нової туристичної пам’ятки в Одесі – «Двері до Будинку сонця».

«Одеса є не тільки величезним культурним центром України, а й сучасним європейським містом, яке легко здивує і закохає у себе навіть самого прискіпливого й вимогливого туриста. Тут завжди творили талановиті люди, залишаючи свій слід в історії», – наголоси під час своєї промови Анатолій Урбанський.

Арт-об’єкт встановлено на набережній пляжу Ланжерон. Це бронзова скульптура у вигляді старовинних дверей з написом «Domus Solis», що означає «Будинок Сонця», відомого одеського скульптора, художника та архітектора Михайла Реви.

За словами автора, робота над композицією тривала сім місяців, на створення його надихнули раритетні двері з багатою історією одного з одеських будинків по вулиці Рішельєвській. Двері змінили свою соснову «одежу» на бронзову і відкриті на одеській набережній просто на схід сонця.

Довідково: Михайло Рева відомий такими своїми роботами, як фонтан «Джерело», присвячений 200-річчю Одеси, скульптура «Ангел милосердя», встановлена на будівлі дитячого реабілітаційного центру, «дванадцятий стілець» на Дерибасівській, скульптурна композиція «Дерево кохання», композиція «Морські квіти» в Аркадії, паркова скульптура «Одеський Час» та багато інших.

DSC_5147

DSC_5188DSC_5248   DSC_5400DSC_5272 DSC_5310 DSC_5334 DSC_5364