Відкриття додаткового навчального корпусу Маяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

10-10-2018
маяки (23)

Відбулося відкриття навчального корпусу для початкових класів у Маяківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Щоб привітати школярів та освітян на урочистості завітали голова обласної ради Анатолій Урбанський, голова ОДА Максим Степанов, депутати обласної ради Марина Зінченко, керівництво Маяківської ОТГ.

Оскільки кожним роком кількість дітей зростає, будівництво додаткового корпусу вирішить проблему з нестачею місць у школі. Нагадаємо, у новому корпусі розміщено 15 класів початкової школи на 250 учнів, спортивний і актовий зали. Всі кабінети забезпечено необхідним учбовим і технічним обладнанням та модернізовано відповідно до вимог «Нової української школи». Також розглядається питання щодо створення у наступному році на базі Маяківської ЗОШ опорної школи.

«В рамках реформи децентралізації влади, ініційованої Президентом України та Урядом, громади отримали можливість раціонально витрачати кошти, враховуючи нагальні проблеми і специфіку своїх населених пунктів. Сьогодні Маяківська ОТГ може бути гідним взірцем для інших громад», ̶ зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський у своїй промові.
_маяки (26) маяки (3) маяки (2) маяки (1) маяки (4)  маяки (7) маяки (6) маяки (5)маяки (16)маяки (22)маяки (21)маяки (19)маяки (18)маяки (23)маяки (29)маяки (28)