65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Відкриття II Межнародної зернової конференції Grain Ukraine 2017

07-07-2017
DSC_5047

Голова обласної ради Анатолій Урбанський взяв участь у відкритті  II Межнародної зернової конференції Grain Ukraine 2017. На заході також були присутні керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства інфраструктури України, Одеської обласної державної адміністрації, представники агроринку, керівники агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків.

У своєму вітальному слові Анавтолій Урбанський наголосив: «Хочу подякувати всім, завдяки чиїй праці Україна завжди показує хороший результат з експорту зернових. Пишаюсь тим, що в минулому році Одеська область була національним лідером зі збору врожаю – незважаючи, що більша частина території області є зоною ризикованого землеробства, і тим, що саме тут, у нас, проходить ця конференція: Одеська область – логістичний центр нашої країни. Не випадково, що тут присутні представники міністерств АПК  та інфраструктури: об’єднавши зусилля, ми зможемо змінити ситуацію на краще».

Головна зернова подія літа Grain Ukraine 2017 – якісно новий формат конференції і основний літній майданчик для діалогу між найбільшими представниками агроринку.

Успіх Grain Ukraine 2016 доводить, що Одеса – унікальний і гідний майданчик для того, щоб кожен рік представники аграрного ринку України та світу зустрічалися для отримання нових знань, укладання контрактів і неформального ділового спілкування. Минулого року конференцію відвідали понад 300 учасників, у роботі взяли участь 23 спікера світового рівня.

DSC_5047 DSC_4923 DSC_4968 DSC_4978 DSC_4996 DSC_5011 DSC_5013

Повернутися назад