Відкриття регіонального представництва Європейського банку реконструкції та розвитку

31-05-2017
DSC_1145

Європейський банк реконструкції та розвитку  урочисто відкрив свій четвертий представницький офіс в Одесі, найважливішому промисловому центрі, що відкриває морські ворота країни до Чорного моря. Таким чином банк завершив формування представницьких офісів в Україні. Офіси банку були також відкриті у Харкові, Києві та Львові.

Довідка. ЄБРР є найбільшим інституційним інвестором в Україні. Розвиток приватного сектору є одним із стратегічних пріоритетів діяльності Банку в Україні, що включає у себе потужну підтримку МСП в рамках програми ЄБРР, що спрямована на підтримку малого бізнесу.

Південь України завжди відігравав важливу роль у діяльності ЄБРР у країні, особливо в таких секторах, як аграрний бізнес, логістика, транспорт та інфраструктура. Новий офіс дозволить ЄБРР бути ближче до своїх місцевих клієнтів та полегшити доступ до експертних консультацій для малих і середніх підприємств.

 «Одеська область є найбільшим регіоном в Україні, великим логістичним хабом та туристичним центром. У 2016 році нас відвідало 3,5 млн туристів, а в цьому році, за прогнозами експертів, ми зустрінемо понад 4 млн гостей. Відкриття офісу Європейського банку – це впевнений крок вперед для міста, області та всієї України»,- зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський у своїй вітальній промові.

DSC_1226 DSC_1145 DSC_1165 DSC_1170 DSC_1181 DSC_1183 DSC_1196DSC_1177