65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Відкриття спортивної зали та передача автомобіля медикам: Григорій Діденко відвідав село Кулевча

07-09-2021
EB2C7425-4822-44A9-A2BA-06A547AE3944

7 вересня голова Одеської обласної ради Григорій Діденко відвідав село Кулевча Білгород-Дністровського району.

Під час візиту він передав місцевому КП «Медичний лікувально-діагностичний центр» автомобіль Renault Duster 2021 року випуску.

Нагадаємо, що на сесії 19 серпня депутати Одеської обласної ради підтримали рішення про передачу двох нових автомобілів до комунальної власності Кулевчанської сільської ради та Таїровської селищної ради. 

Григорій Діденко передав ключі від автомобіля директору КП Аллі Пілєвій та сільському голові Михайлу Попову. 

«Новий та комфортний автомобіль Renault Duster відтепер буде на балансі вашого лікувально-діагностичного центру, він допоможе жителям села і всієї громади отримувати якісні медичні послуги. Я бачу, що керівництво громади активно працює над тим, щоб забезпечити високий рівень медичної допомоги жителям. Отже, ми готові сприяти», — зазначив голова обласної ради.

Потім він відвідав Кулевчанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, де навчаються 450 дітей. Сьогодні там після ремонту відкрилася спортивна зала. З обласного бюджету на умовах співфінансування на ремонт було виділено 440 тис. гривень. 

«Я пам’ятаю, якою була ця спортивна зала у лютому. І зараз я бачу реальні зміни. Дякую громаді за плідну співпрацю та результат», — сказав Григорій Діденко.

Нагадаємо, що минулого тижня він також передав ключі від автомобіля медичним працівникам Таїровської громади Одеського району.

 

Повернутися назад