65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Відкриття Всеукраїнського чемпіонату з самбо

06-02-2017
DSC_4217

У спортивному комплексі “Університет” відбулося урочисте відкриття  Всеукраїнського чемпіонату з самбо та бойовому самбо серед молоді. Організатором змагань є Одеська обласна федерація самбо. Чемпіонат присвячено Дню виведення військ з Афганістану, який припадає на 15 лютого.

У турнірі, який має статус відбіркового – до юнацької й юніорської збірних, беруть участь понад 400 учасників з 21 регіону України.

На відкриття змагань завітали представники національної федерації самбо в Україні керівники Одеси та області, народні депутати України, представники  Союзу ветеранів Афганістану Одеської області, зірки вітчизняного спорту, чемпіони з самбо різних років та численні вболівальники. Також на урочисте відкриття спортивного турніру завітали президент «Одеської обласної федерації НФСУ», депутат Одеської обласної ради Олександр Адзеленко та перший заступник голови обласної ради Олег Радковський.

Переможці та усі учасники, разом з тренерами, отримали заряд емоцій від боротьби, можливість поспілкуватись та символічно підтримати одне з найважливіших свят для Української державності.

DSC_4231 DSC_4091 DSC_4129 DSC_4184 DSC_4190 DSC_4217

Повернутися назад