65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Відкрився міжнародний форум Odesa 5T

16-09-2021
D3021A03-FEE7-4D68-A5C6-5CD1AE5825AC

VI Міжнародний Investment Promotion Forum Odesa 5Т & Odesa Region відкрився в Одесі 16 вересня. Захід триватиме два дні.

Це платформа для діалогу та взаємодії експертів з різних міст та країн. На форумі розглядаються проєкти за п’ятьма основними векторами розвитку: туризм, транспорт, технології, торгівля, траст. Загальна мета — презентація інвестиційного потенціалу Одеси та Одеської області.

З вітальним словом до гостей та учасників форуму звернулась віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, а також керівники міста та області. 

Ольга Стефанішина розповіла про інструменти державної підтримки інвестиційної діяльності та зазначила, що Одеська область має для неї особливе значення, адже вона народилась в Одесі. 

«Форум Odesa 5T вже не перший рік є успішною платформою для налаштування міжнародних бізнес-зв’язків та залучення іноземного бізнесу до розбудови регіону, — розказав голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. — Нам потрібні інвестори. Саме тому обласною радою разом з облдержадміністрацією була заснована Агенція регіонального розвитку, а днями відбулося перше засідання Ради інвесторів. Для кожної з 91 громад Одещини планується розробити окремий інвестиційний проєкт. Розраховуємо на результати вже у найближчому часі».

Повернутися назад