65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Відремонтовано дах дитячого садка у с. Мала Олександрівка

13-11-2018
6

Завершено капітальний ремонт даху комунального закладу «Малоолександрівський заклад дошкільної освіти «Родзинка» Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області.

Роботи виконано у рамках комплексної програми «Освіта Одещини» на 2015-2018 роки. На дані заходи з обласного бюджету розвитку виділено більше 82 тис. грн. та близько 48 тис. грн виділено з бюджету Куяльницької сільської ради.

За словами завідуючої Малолександрівського дошкільного навчального закладу «Родзинка» Діани Кісліцької, дах був украй в незадовільному стані: під час дощу та снігу відбувалося підтікання стелі. Ремонту не було десятки років.

«Ми дуже вдячні усім причетним до ремонту даху нашого садочка. Адже тепер маленькі вихованці перебувають у затишному закладі, а їх батьки відчувають турботу влади. Подібні проекти – це значна подія для невеличкого населеного пункту», – говорить Діана Миколаївна.

У селі Мала Олександрівка проживає трохи більше 200 громадян. Населений пункт входить до Новоселівського старостинського округу. Садочок «Родзинка» відвідують 15 дітей дошкільного віку.

«Хочу висловити щиру вдячність Одеській обласній раді, Куяльницькій сільській раді та депутатам усіх рівнів, які проголосували й підтримали виділення коштів на капітальний ремонт даху дитячого садку у с. Мала Олександрівка, які ми витратили за призначенням», – висловилась староста Галина Станіславська.

«Найголовніша мета реформи децентралізації – надання можливості навіть невеличким населеним пунктам Одеської області самостійно обирати об’єкти, які потребують першочергових заходів. Саме громадяни мають вирішувати, куди спрямувати кошти на місцях. Лише так ми повернемо до життя українські села», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

1 23 4 5 6 108910

Повернутися назад