65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Візит першого заступника голови обласної ради Олега Радковського до Білгород-Дністровського району

08-08-2016
DSC_0782

Перший заступник голови обласної ради Олег Радковський взяв участь у роботі сесії Білгород-Дністровської районної ради. На сесії були присутні 20 депутатів, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники районних підприємств і установ, сільські та селищні голови. Присутні розглянули ряд правових, економічних, соціальних та організаційних питань. Особливу увагу приділили питанню екології, на тему якого виступив Олег Радковський.

«Ситуація, яка склалася несе загрозу техногенно-екологічній безпеці інфраструктури міста і навколишнім селам Шабо та Бритівка. Також під загрозою знаходиться Дністровський лиман і, як наслідок, курортні зони Чорноморського узбережжя.

Питання, з яким я приїхав на сесію Білгород-Дністровського району, є вкрай важливе для обласної ради, адже існує велика небезпека, що з осінніми дощами стічні води можуть потрапити в Дністровський лиман»

З огляду на загрозливу екологічну ситуацію і можливе ускладнення санітарно-епідеміологічного стану в курортній зоні, Олег Радковський пообіцяв взяти дане питання на особистий контроль, а також зазначив, що воно буде донесено до депутатів регіонального парламенту.

DSC_0742DSC_0778DSC_0793DSC_0798DSC_0782

Повернутися назад