65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Випуск магістрів факультету публічного управління та адміністрування ОРІДУ

24-01-2020
DSC_6998

В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) відбувся випуск магістрів факультету публічного управління та адміністрування.

Вже 25 років ОРІДУ є головним державним навчальним закладом загальнонаціональної системи підготовки керівних кадрів для органів державної влади, місцевого самоврядування, топ-менеджерів для бізнес-структур Півдня України та Вінницької області. Випускники інституту працюють в Адміністрації Президента України, Кабінеті Міністрів України та народними депутатами України.

Цього року ряди органів публічної влади поповнили ще 400 випускників, 49 з них отримали дипломи з відзнакою.

Привітати випускників інституту прибув заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло.

«Приємно відзначити, що серед сьогоднішніх випускників багато моїх колег, які працюють в обласній раді та обласній державній адміністрації, районних радах та районних державних адміністраціях, депутатів усіх рівнів. Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України по праву можна назвати кузнею кадрів. Переконаний, що отримані знання ви застосуєте на благо та розвиток ваших громад, а ваша любов до України та бажання служити українському народу будуть стимулом для подальшої плідної роботи і вдосконалення. Також висловлюю подяку науково-викладацькому складу, всьому колективу інституту за самовіддану працю. Бажаю усім миру, нових звершень, мудрих рішень і амбітних цілей, впевненості у своїх силах та кар’єрного росту!», – наголосив Юрій Дімчогло під час свого виступу та вручив Почесну грамоту Одеської обласної ради Комаровському Віктору Вікторовичу – доценту кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою ОРІДУ та Фурман Світлані Костянтинівні – начальнику організації освітнього процесу ОРІДУ.

DSC_6916 DSC_6923 DSC_6928 DSC_6929 DSC_6936 DSC_6939 DSC_6942 DSC_6948 DSC_6950 DSC_6981 DSC_6998 DSC_7006 DSC_7016 DSC_7023

Повернутися назад