Вирішення проблеми заборони вилову риби у р. Дунай

19-06-2017
DSC_2629

Відбулася робоча зустріч депутатської групи обласної ради «Стратегія ЄС для Дунайського регіону», яке провів Юрій Маслов. Йшлося про ситуацію з виловом рибних ресурсів на об’єктах природно-заповідного фонду України на території Одеської області.

У робочій нараді взяли участь керівництво Одеської державної адміністрації , державної екологічної інспекції в Одеській області,  державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря, Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, відділу прикордонної служби «Вилкове» Ізмаїльського прикордонного загону, управління Державного агенства рибного господарства у Одеській області, Національного парку «Тузлівські лимани», Дунайського біосферного заповідника та Дунайської асоціації риболовецьких господарств.

За результатами наради прийнято рішення, щодо врегулювання на державному рівні питання порядку видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

DSC_2603 DSC_2608 DSC_2618 DSC_2629 DSC_2633