65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу у м. Вилкове

13-03-2020
2

Відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу у м. Вилкове Кілійського району під головуванням Романа Сеника.

Захід відбувся за участю першого заступника голови Одеської обласної ради Вадима Шкарівського, представників поліції на водному транспорті в Одеській області, відділу державного контролю (нагляду) за безпекою судноплавства і дипломно-паспортних та адміністративних послуг у сфері водного транспорту в Одеському морському порту Чорноморського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України, депутатів обласної ради, представників юридичного управління та відділу з питань природокористування апарату обласної ради, місцевих мешканців.

Відповідно до порядку денного було розглянуто єдине питання – про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних судах (веслових, моторних човнах) на території Одеської області.

«Треті слухання з Правил користування маломірними суднами провели в Вилкове на свіжому повітрі. У зв’язку з оголошенням карантину (через загрозу епідемії коронавірусної інфекції) і заборони на проведення масових заходів місцева влада побоялася відкрити нам Будинок культури, але виявилося, що це навіть на краще. Проблема вилковчан істотно різниться від інших районів області, так як місто має географічну специфіку. Тут у кожної сім’ї вдома є човен, і вихід на воду – це не привілей, а життєва необхідність. Ми вислухали всі пропозиції та повертаємося до Одеси обробляти накопичений матеріал. Дякую всім колегам за роботу», – розповів Роман Сеник.

1 2 3 4 4п 5  106

Повернутися назад