65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Виїзне засідання постійної комісії Одеської обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу у Іванівському районі

01-10-2019
6

У рамках підготовки до 27-ої сесії обласної ради VIІ скликання відбулося виїзне засідання постійної комісії Одеської обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу у Іванівському районі. Засідання у смт Іванівка провів голова постійної комісії Роман Сеник.

Згідно порядку денного депутати повторно розглянули лист регіональної філії «Одеська залізниця» щодо погодження закриття залізничної колії Мигаєве-Ротове. Доповідач з даного питання – головний ревізор перевезень регіональної філії Одеська залізниця АТ «Укрзалізниця» Юрій Мошкола.

Також у рамках роботи виїзного засідання постійної комісії відбувся огляд неробочих стаціонарних пунктів ГВК на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-05»Київ-Одеса» км 450+500 (праворуч та ліворуч). Крім того, депутати перевірили роботу пересувного комплексу габаритно-вагового контролю руху великовантажних транспортних засобів працівниками Укртрансбезпеки в Одеській області.

12 3 4 5 6 7 8 9

Повернутися назад