65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Визначено преможців VІІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів

10-06-2019
DSC_2738

Завершилася VІІІ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів. Нагородження переможців та урочисте закриття змагань відбулося на стадіоні «Шкільний» у місті Чорноморськ.

Нагадаємо, що 16 збірних команд областей України змагалися з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок.

Так, у загальнокомандному заліку бронзу отримала збірна Житомирської області, срібло – команда Сумської області, а переможцем стала збірна Івано-Франківської області.

За результатами змагань у шахах серед жінок перше місце посіла Лариса Килимниченко (Черкаська область), друге – Любов Орищин (Львівська область) і бронза у Анастасії Станкової (Одеська область). Серед чоловіків перше місце зайняв Андрій Горобець (Вінницька область), друге – Анатолій Афанасьєв (Одеська область), третє – Сергій Сорока (Сумська область). Найкращий командний результат у збірної Одеської області, на другому місці – Львівська область, на третьому – Вінницька область.

У шашках серед жінок перемогу здобула Алла Беззуба (Київська область), друге місце посіла Алла Дерій (Полтавська область), третє місце у Оксани Тебешевської (Івано-Франківська область). Серед чоловіків золоту медаль здобув Петро Бобрус (Харківська область), срібло – Михайло Кожушний (Черкаська область), бронзу – Василь Костишак (Львівська область). Серед команд перше місце посіла збірна Львівщини, на другому місці – Харківська область, на третьому – Київська область.

У настільному тенісі серед жінок перемогла Катерина Мельничук (Вінницька область), друге місце посіла Олена Конюшок (Донецька область), третє – у Галини Андрусенко (Житомирська область). Серед чоловіків перемогу здобув Володимир Болебрух (Вінницька область), друге місце у Сергія Трижона (Донецька область), третє – у Анатолія Липка (Житомирська область). У командному рейтингу перше місце у збірної Івано-Франківщини, друге – у Запорізької області, третє – у Полтавської області.

За результатами змагань у волейболі золото отримала збірна команда Івано-Франківської області, срібло – збірна Житомирської області, бронзу – збірна Полтавської області.

У футзалі найкращий результат у збірної команди Івано-Франківщини, на другому місці Сумська область, на третьому – Вінницька область.

Від Одеської обласної ради учасників вітав та вручав нагороди учасникам змагань заступник голови Юрій Дімчогло.

Також свої вітання передав голова обласної ради Анатолій Урбанський: «Вітаю наших колег з найкращим командним результатом у змаганнях з шахів! Збірна Одещини вкотре довела, що їй немає рівних в інтелектуальних видах спорту. Своїм прикладом ви показуєте, що спорт займає в нашому житті важливе місце, виховує силу духу, витривалість, допомагає пізнати та вдосконалити можливості і здібності, налаштовує нас на позитив. Бажаю вам невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів!».

DSC_2738 DSC_2740 DSC_2746 DSC_2763 DSC_2783 DSC_2786 DSC_2803 DSC_2811 DSC_2834 DSC_2835 DSC_2842 DSC_2846 DSC_2895 DSC_2906

Повернутися назад