65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Вже цього місяця обдаровані діти Одещини почнуть отримувати стипендію від обласної ради

12-07-2021
0AB60083-D3DB-4F69-88A3-BAC1659DA492

До кінця 2021 року 96 дітей з Одеської області отримуватимуть стипендію від обласної ради за досягнення у сфері освіти, культури та мистецтв, фізичної культури та спорту. Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Григорій Діденко.  

«Обласна рада і надалі докладатиме зусиль для підтримки творчої та обдарованої молоді. Тих, хто з дитинства прагне перемагати! — підкреслив Григорій Діденко. — Щиро бажаю, щоб ця допомога стала корисним поштовхом та підтримкою для подальшого розвитку особистостей — задля розвитку всього регіону». 

Зазначимо, переможців обрано на конкурсній основі. Кожна обдарована дитина має отримати 20 тисяч гривень протягом цього року — в рамках обласної цільової соціальної програми «Молодь Одещини». 

Нагадаємо, навесні заявки розглядали члени постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму з урахуванням рекомендацій профільних департаментів Одеської облдержадміністрації. Після визначення переможців тривав період підготовки усіх необхідних документів. 

З результатами детальніше можна ознайомитися за посиланням: http://oblrada.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/424-2021-OR.pdf

Повернутися назад