З Днем працівників освіти!

07-10-2018
c5d3e19e-523e-4a55-9f6f-f004b3b113c3_w1023_r1_s

Шановні працівники освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Бути педагогом, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє держави, її процвітання і духовне відродження.

Сьогодні система освіти стоїть у витоків змін – в Одеській області, як і у всій Україні, втілюється у життя новий Закон України «Про освіту» та концепція «Нова українська школа». Тож перед вами постає велика робота, забезпечити оновлену і якісну освіту, яка виростить яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України. Адже поряд із змінами, які відбуваються у сучасних школах, новітніми технологіями у навчально-виховному процесі – найбільшою цінністю був, є і залишиться вчитель.

Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

Анатолій Урбанський,

Голова Одеської обласної ради.

c5d3e19e-523e-4a55-9f6f-f004b3b113c3_w1023_r1_s