65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Привітання Анатолія Урбанського з нагоди Дня працівників сільського господарства України

18-11-2018
1456905240_4

Шановні працівники сільського господарства Одещини!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Агропідприємства та фермерські господарства Одещини традиційно, з року в рік, досягають вагомих результатів з вирощування зерна, виробництва сільськогосподарської продукції.

Цього року, незважаючи на складні погодні умови навесні, Одеська область знову у лідерах по кількості зібраного врожаю ранніх зернових. Наші трудівники доводять, що вміють господарювати по-сучасному, ефективно і дбайливо, спираючись на кращі, багатовікові традиції українського селянства, вони здатні брати рекордні рубежі.

Підтримка сільгоспвиробників області здійснюється в рамках регіональної програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2014-2018 роки. Також в сільськогосподарській галузі області успішно реалізуються інвестиційні проекти.

Вітаю усіх працівників сільського господарства та  сільськогосподарського виробництва зі святом, бажаю миру, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині. Нехай втілюються в життя всі ваші плани, а врожаї перевищують усі найсміливіші задуми. Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!

Анатолій Урбанський

Голова Одеської обласної ради

1456905240_4

 

Повернутися назад