65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

З Днем Соборності України!

22-01-2019
0-3-640×394

Щиро вітаю жителів Одещини з Днем Соборності України!

100 років тому, 22 січня у Києві відбулася подія, за яку українці боролись упродовж багатьох століть – урочисте оголошення про возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Республіки у соборну Українську державу.

«…Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу». Це стало початком побудови незалежної та суверенної України.

На жаль, нам знову доводиться відстоювати соборність Української держави. П’ятий рік поспіль наші земляки знаходяться на передовій, виборюючи такі європейські цінності, як свобода, гідність, суверенітет та демократія. Я
висловлюю велику вдячність усім, хто у скрутні для нашої країни часи, постав на захист територіальної цілісності країни та її та національних інтересів.

Тільки від єдності дій та соборності душ залежить наша перемога. І лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну державу.

Разом ми можемо багато, бо любимо свою рідну землю і людей, яких ми називаємо земляками.

Нехай мир і злагода запанують у нашому спільному домі! Зі святом нашого єднання, дорогі земляки!

Голова Одеської обласної ради

Анатолій Урбанський

0-3-640x394

 

Повернутися назад