65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

З Днем знань!

01-09-2018
Дзвінок

Дорогі діти, батьки, вчителі!

Прийміть сердечні вітання з Днем знань – святом мудрості, доброти й гуманізму.

Це день, з якого починається цікавий і не завжди легкий шлях до знань та нових відкриттів. Тому, насамперед вітаю тих, хто вперше в житті переступає поріг школи. Ви починаєте своє навчання, за новим державним стандартом й крок за кроком будете зростати разом з ним. Упевнений, що зерна науки зійдуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай кожен ваш день у країні знань буде плідним і світлим. Досягайте високих результатів у навчанні та будьте активними у громадському житті!

Прийміть мої щирі вітання і ви, шановні вчителі! Нехай цей день буде найбільшим святом у вашому житті: адже стільком учням ви віддали частку свого серця, передали свої знання, любов до книги та пізнання світу. Цього року День знань особливий, адже Україна дочекалась нової освітньої реформи.  На Всеукраїнській серпневій конференції педагогічних працівників «Нова українська школа: старт реформи, участь громад» Президент Петро Порошенко наголосив на важливості початку втілення в життя програми «Нова українська школа». Тож на вас, освітяни, покладено велику відповідальність – керуючись новим Закону України «Про освіту», виховувати та навчати маленьких громадян відповідно державних стандартів.

Також вітаю батьків з Днем знань. Нехай ваші діти завжди будуть приводом для гордості і ніколи не засмучують ні своєю поведінкою, ні своїми оцінками.

Зі святом вас усіх – із Днем знань, з початком нового навчального року!

Анатолій Урбанський,

Голова Одеської обласної ради.

Дзвінок

Повернутися назад