З приводу проведення тендеру на ремонтні роботи у КЗ «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць»

11-01-2018
DSC_8327

Враховуючи зауваження Тендерного комітету, який керується Законом України «Про публічні закупівлі», замовник робіт з капітального ремонту КЗ «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» КП «Облтрансбуд» скасував тендер для визначення компанії.

У комунальному підприємстві «Облтрансбуд», створеному обласною радою та підпорядкованому Одеській державній адміністрації, пояснюють, що у представників Тендерного комітету (до складу якого входять представники поліції та контрольно-ревізійного управління України) виникли питання майже до кожного із учасників торгів щодо невідповідності поданої документації. Тому, фірмам, які приймали участь у тендері, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», слід навести лад у документації, що подається для участі у торгах.

«Обласна рада ні в якому разі не відмовляється від проведення робіт у школі вищої спортивної майстерності «Олімпієць» (тим паче, що кошти на роботи передбачено). Ми не повинні порушувати Законів України. Якщо у Тендерного комітету є певні питання до учасників торгів, то їх треба врегулювати та провести новий тендер, опираючись на Закон України «Про публічні закупівлі». Тому, з урахуванням проведення майбутніх торгів, строки робіт у спорткомплексі зміщуються ще на півтора місяця», – підкреслив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Дата проведення нового тендеру на замовлення робіт з капітального ремонту КЗ «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» стане відома після 25 січня поточного року.

DSC_8327 DSC_96792