Задля вивчення ситуації

04-03-2016
HAK_6966

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціальної політики (голова – Анатолій Садовник).

Депутати детально обговорили проект обласної цільової програми «Сім`я і молодь Одещини на 2016-2017 роки» і рекомендували його для винесення на найближчу сесію.

Далі перейшли до  розгляду звернення Одеського міського голови щодо прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області ряду міських лікувально-профілактичних установ для дітей (йдеться про міський спеціалізований будинок дитини № 1, спеціалізований психоневрологічний будинок дитини № 3 «Сонечко» та міський дитячий протитуберкульозний санаторій «Ластівка»). А також розглянули звернення фракції партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Білгород-Дністровської міської ради щодо перенесення КУ «Обласний протитуберкульозний диспансер № 2» за межі міста Білгород-Дністровський – на базу обласної протитуберкульозної лікарні.  Депутати вирішили повернутися до  розгляду обох питань після ретельного ознайомлення з ситуацією. Для цього при постійній комісії з питань охорони здоров`я та соціальної політики будуть створені профільні робочі групи, представники яких безпосередньо виїдуть на об’єкти і вивчатимуть стан справ на місцях.

Крім того, на засіданні постійної комісії традиційно розглянуті питання надання цільової адресної допомоги громадянам.

HAK_6955 HAK_6966