65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Загальна справа

18-01-2016
10

Внаслідок кількаденних опадів Одеса перетворилася на справжнє сніжне царство. Комунальні служби працюють у вкрай посиленому режимі. Але, як завжди, їм виходять допомагати пересічні городяни. Вони розчищають прилеглу до будинків територію, тротуари, визволяють зі сніжного полону автомобілі тощо.

А працівники апарату обласної ради та управління з майнових відносин під безпосереднім керівництвом заступника голови облради Юрія Дімчогло сьогодні вирішили прибрати сніг біля адмінбудинку регіонального парламенту, що на пр-ті Шевченка, 4. Озброївшись лопатами і мітлами, вони розчищали основні під`їзди до установи.

– Обласну раду та облдержадміністрацію щодня відвідує чимало людей. Ми дружно вирішили: розчистити сніг біля адмінбудинку – для нас справа честі. Чому мешканці Одещини, які інколи добираються сюди за сотні кілометрів, мають перелазити через замети і ковзатися на сходах?, – запитує заступник голови облради Юрій Дімчогло. – Я вже не кажу про те, що працювати на свіжому повітрі дуже корисно,- додає він.

За словами Юрія Дмитровича, якщо опади триватимуть і надалі, подібні акції обласна рада проводитиме ще не раз.

Повернутися назад