Закупівля препаратів для обласного онкологічного диспансеру

20-06-2017
Безымянный

Закінчилися тендерні процедури із закупівлі протипухлинних препаратів для Одеського обласного онкологічного диспансеру. Препарати закінчилися у медичній установі разом із Державною програмою “Онкологія”, яка тривала до кінця минулого року. З обласного бюджету відповідно до програми «Здоров’я» було виділено 13 млн. грн. для закупівлі життєво-необхідних протипухлинних препаратів: таблетки, концентрати для розчину для інфузій.

Очікуваним результатом є подальше зниження рівня захворюваності на злоякісні новоутворення до 3% та зниження смертності від них до 5%.В даному випадку, з метою забезпечення безперебійного здійснення лікування, забезпечення пацієнтів під час лікування усіма необхідними медикаментами, та унеможливлення відсутності якогось із перелічених в медико-технічних вимогах засобів , що приведе до неналежного надання медичної допомоги пацієнтам.

За результатами проведення відкритих торгів переможець ПрАТ “Медфарком-Центр” та ТОВ “Бізнес Центр Фармація”. З переможцями торгів було укладено договір про закупівлю препаратів.

Наразі части необхідних препаратів  пацієнти онкодиспансеру вже отримали.

Безымянный