65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання комісії обласної ради з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

10-08-2017
DSC_8218 (1)

Відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою, яке провів голова постійної комісії Олег Бабенко.

В рамках порядку денного депутати розглянули питання, пов’язані з проектами землеустрою.

Зокрема, було вирішено надати згоду комунальному закладу «Жовтнева загальноосвітня школа-інтернат» на відновлення меж земельних ділянок, розташованих на території Петровірівської сільської ради Ширяївського району Одеської області.

Також розглядалось питання щодо врегулювання адміністративно-територіального підпорядкування селища Пасічне Саратського району, яке знаходиться на території Тарутинського району. З приводу цього питання депутатами було вирішено створити робочу групу у складі постійних членів комісії та депутатів сільської і обласної рад, яка надасть свої рекомендації з вирішення проблеми адміністративно-територіального підпорядкування даного населеного пункту.

Окрім цього, депутати підтримали виключення з облікових даних села Журавського в Ширяївському районі Одеської області, а також надали згоду на перейменування села Гербине Балтського району в село Гербіне.

Всі питання знаходяться на контролі комісії.

DSC_8223 (1)DSC_8240 (1)DSC_8221 (1)DSC_8225 (1)DSC_8222 (1)

Повернутися назад