65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання комісії обласної ради з оцінки корупційних ризиків в Одеській обласній раді

30-05-2018
DSC_5504

Відбулося засідання комісії обласної ради з оцінки корупційних ризиків в Одеській обласній раді, яке провів Євген Копотієнко.

Насамперед було розглянуто звіт за результатами роботи комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Одеської обласної ради. Комісією був складений робочий план, згідно з яким до об’єктів оцінки корупційних ризиків увійшов виконавчий апарат обласної ради з усіма управліннями та відділами. Ідентифікація корупційних ризиків проводилася шляхом аналізу, синтезу, дослідження зовнішнього та внутрішнього середовища облради на предмет виявлення чинників корупційних ризиків у нормативно-правових актах і організаційно-управлінській діяльності. За результатами роботи було підготовлено: опис ідентифікованих корупційних ризиків, їх чинників та можливих наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією; пропозиції щодо заходів із усунення (зменшення) рівня виявлених корупційних ризиків.

Також члени комісії розглянули проект Антикорупційної програми Одеської обласної ради на 2018 рік, мета якої є впровадження дієвих механізмів запобігання корупційних правопорушень у сфері діяльності облради.

DSC_5490 DSC_5491 DSC_5495 DSC_5498 DSC_5499 DSC_5500 DSC_5504

Повернутися назад