Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

26-07-2017
DSC_7096

Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участі керівників міст та районів Одещини.

У зв’язку з перейменуванням окремих населених пунктів було внесено зміни до персонального складу Координаційної ради.  До неї входять мери міст обласного значення, голови районних рад, голова обласної ради, його заступники та керівник апарату.

Далі учасники засідання затвердили план роботи ради на 2017 рік, який включає питання впровадження освітньої та медичної реформ, розвитку дорожнього господарства, формування територій громад Одеської області, покращення інвестиційного клімату, запровадження енергозберігаючих технологій.

Під час подальшої роботи присутні заслухали доповідь директора Департаменту освіти і науки ОДА Олександра Лончака про стан підготовки навчальних закладів області до нового навчального року. В результаті обговорення Координаційною радою було винесено ряд рекомендацій. Так, профільному Департаменту ОДА рекомендовано розробити регіональну програму розвитку дошкільної освіти на 2018-2020 роки, міським радам міст обласного значення та районним рада продовжити роботу щодо створення опорних шкіл та визначитися з переліком професій, які першочергово необхідні для забезпечення соціально-економічного розвитку територій і проінформувати обласну раду.

Також на засіданні Координаційної ради прозвучала доповідь директора Департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА  Дмитра Радулова щодо напрямків інвестиційної діяльності в Одеській області.

За словами Анатолія Урбанського, саме завдяки відкритому діалогу та взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування, які безпосередньо представляють інтереси громади, вирішуються актуальні питання місцевого та регіонального значення.

DSC_7096 DSC_7100 DSC_7101 DSC_7104 DSC_7117 DSC_7121 DSC_7126