65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання круглого столу Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад»

25-09-2019
DSC_6779

В Одеській обласній раді відбулося засідання круглого столу на тему «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Одещини. Етап другий – презентація моделі області» під головуванням голови обласної ради Сергія Паращенка.

Захід було організовано Українською асоціацією районних та обласних рад (УАРОР) за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

«Одне із важливих та значущих питань сьогоднішнього порядку денного – перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Одеської області. Це вже другий етап презентації моделі нашої області. Я попередньо ознайомлений з даною моделлю. Згідно пропозицій Мінрегіону, проект адміністративно-територіального устрою Одеської області передбачає створення чотирьох об’єднаних районів – Одеський, Ізмаїльський, Білгород-Дністровський та Подільський райони з відповідними центрами у містах – Одеса, Ізмаїл, Білгород-Дністровський та Подільськ. Разом з моїми заступниками в Одеській обласній раді ми провели ряд засідань з головами фракцій та депутатським корпусом і маємо своє бачення даного питання. Але насамперед заслухаємо усіх доповідачів сьогоднішнього круглого столу та перейдемо до обговорення», – висловився голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко під час відкриття засідання.

У відкритій дискусії взяли участь Голова Відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні, радник Ешлі Малруні, представник Посольства Канади в Україні Валерій Олійник, менеджер Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» Ольга Шевчук, заступник голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, заступник голови Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад, експерт Олександр Даниленко, керівник експертної групи Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства розвитку громад і територій Максим Шилкін, перший заступник голови обласної ради Вадим Шкарівський, заступник голови обласної ради Юрій Дімчогло, депутати обласної ради, міські голови, голови районних рад, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад Одещини.

Основними спікерами виступили експерт УАРОР з питань реформи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади, заступник голови Секретаріату УАРОР Олександр Даниленко, а також представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Учасники круглого столу обговорили можливу модель адміністративно-територіального устрою Одеської області, висловили своє бачення та висловили пропозиції щодо нової моделі адмінтерустрою області.

DSC_6660 DSC_6664 DSC_6667 DSC_6670 DSC_6673 DSC_6676 DSC_6677 DSC_6680 DSC_6686 DSC_6687 DSC_6688 DSC_6693 DSC_6695 DSC_6703 DSC_6718 DSC_6719 DSC_6720 DSC_6749 DSC_6755 DSC_6761 DSC_6775 DSC_6779 DSC_6781 DSC_6787 DSC_6789DSC_6772

Повернутися назад