65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу

18-12-2018
HAK_8858

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, яке провів голова комісії Георгій Чиклікчи.

Відповідно до порядку денного члени комісії заслухали директора Департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА Дмитра Радулова про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2019 рік.

Далі депутати розглянули проект рішення обласної ради про затвердження регіональної програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина». Заслухавши начальника управління аграрної політики ОДА Івана Петріва, члени комісії запропонували внесення змін до даної програми, зокрема передбачити дотації на виробництво молока, яловичини та свинини у 2019 році за рахунок обласного бюджету.

Було розглянуто та підтримано проекти рішень обласної ради про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік та про обласний бюджет на 2019 рік.

На розгляді у постійної комісії були проекти рішень: про звіт голови обласної ради про свою діяльність за 2018 рік, про звіти депутатів обласної ради сьомого скликання за 2018 рік, про план роботи обласної ради та план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2019 рік, про зняття з контролю рішень облради.

Також голова постійної комісії звітував про роботу комісії у 2018 році, та депутати внесли пропозиції до плану роботи обласної ради на 2019 рік.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Повернутися назад