Засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини

12-07-2016
HAK_6107

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини під головуванням Марії Гайдар.

Депутати розглянули лист стосовно екологічної ситуації, що склалась в Одеській затоці у грудні 2015 року після скидання в неї стічних вод зі станції біологічного очищення «Північна». Учасники засідання  прийняли рішення щодо необхідності подання звернення постійної комісії до голови обласної державної адміністрації про визначення правового статусу Хаджибеївської дамби. Необхідність такого звернення викликана тим фактом, що дамба не значиться гідротехнічною спорудою, а дорожнє полотно належить Облавтодору. Отже, основним питанням є узаконювання  та встановлення балансоутримувачів об’єкту.

Далі члени комісії заслухали звернення депутата обласної ради Дмитра Чапіра щодо включення до плану капітального ремонту доріг модернізації дорожнього покриття по вул. Санаторна в с. Холодна Балка Біляївського району. Члени комісії визначили, що позитивне вирішення цього питання можливе за умови підтвердження місцевими та районними радами факту співфінансування ремонту. Дмитро Чапір відзначив, що важливість вирішення вказаного питання зумовлена розташуванням в с. Холодна Балка дитячого клінічного спеціалізованого санаторію.

Також учасники засідання заслухали решту питань порядку денного, що входять до сфери роботи постійної комісії та знаходяться на її контролі.

HAK_6107 HAK_6094 HAK_6084