65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

12-12-2016
DSC_5613

Під керівництвом Євгенії Абрамової відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності.

Депутати розглянули питання про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» на 2016 рік. Заслухавши директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Марину Зінченко, члени комісії в цілому підтримали пропозиції.

Далі  учасники засідання  заслухали та підтримали пропозицію т.в.о. начальника управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини ОДА щодо зменшення  видатків споживання, та збільшення видатків розвитку  в рамках обласної комплексної програми «Культура Одещини – 2014-2016 роки».

Також депутати розглянули звернення директора КО «Обласна служба експлуатації адміністративних будівель» Наума Шмулевича про перерозподіл коштів у межах виділених видатків на фінансову підтримку адмінбудинків обласної ради, будинку представництв. В результаті обговорення депутати підтримали дане питання.

DSC_5624 DSC_5610 DSC_5613 DSC_5617 DSC_5620 DSC_5621 DSC_5622 DSC_5623

Повернутися назад