65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету

04-05-2016
photo_2016-05-04_09-25-51

Під керівництвом Євгенії Абрамової відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності.

На порядку денному у депутатів був ряд звернень Одеської обласної державної адміністрації стосовно внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік у міжсесійний період щодо перерозподілу видатків. Зокрема, пропонувалися зміни у частині назв об`єктів відповідно до проектно-кошторисної документації, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок бюджету розвитку. Заслухавши директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Марину Зінченко, члени комісії в цілому підтримали внесені пропозиції.

Далі – розглядалися питання стосовно перерозподілу видатків обласного бюджету у частині уточнення обсягів робіт та вартості виготовлення проектно-кошторисної та науково-проектної документації. Обговоривши з представниками районних державних адміністрацій, Управління обласної ради з питань майнових відносин, комунального підприємства “Одестрансбуд” та депутатами обласної ради практично всі пропозиції були підтримані. За виключенням одного об`єкту в місті Кодима (щодо ремонту стадіону) та декількох об`єктів Котовського району – по ним депутати звернулась до своїх колег з постійної комісії з питань ЖКГ, ПЕК та енергоефективності спільно з РДА та КП “Облтрансбуд” з пропозицією вивчити питання та узгодити точні назви цих об`єктів.

Також учасники засідання підтримали звернення Одеської державної адміністрації щодо збільшення видатків з бюджету розвитку на проведення ремонтних робіт електрощитової в комунальній установі «Обласна служба експлуатації адміністративних будівель».

photo_2016-05-04_09-25-51

Повернутися назад