Засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

15-12-2016
DSC_6471

Відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків під головуванням Валентина Волканова.

Насамперед депутати заслухали заступника директора Департаменту «Агентство з питань інвестицій та розвитку» Тетяну Безпоясну щодо перспективного плану формування територій громад області, у депутатів був ряд зауважень та запитань. Голова комісії висловився за доцільне доопрацювати даний план. Члени комісії одноголосно підтримали таку пропозицію.

Далі на розгляді у комісії були питання про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік та бюджет на 2017 рік.

Особливу увагу учасники засідання приділили питанню щодо внесення змін до рішення обласної ради  про затвердження Регіональної програми цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки Одеської області на 2014-2017 роки також  депутати розглянули листи ГУ ДСНС України в Одеській області, щодо фінансування даної програми.

DSC_6484 DSC_6486 DSC_6471 DSC_6477 DSC_6483