65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

21-02-2020
DSC_8873

У рамках підготовки до тридцять другої сесії обласної ради сьомого скликання відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності, яке провів голова комісії Анатолій Хмелевський.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули сім питань, серед яких нові та доопрацьовані проекти рішень обласної ради, підготовлені профільними Департаментами Одеської обласної державної адміністрації.

«Ми розглянули зміни до плану заходів «Стратегії розвитку Одеської області на період 2021-2027 роки» – досить якісно відпрацьований документ. До даного питання, яке буде включене до порядку денного майбутньої сесії, у нас майже не було зауважень. Натомість були питання до програм, котрі не підтверджені фінансовими ресурсами, зокрема, до обласної комплексної програми «Соціальний захист населення в Одеській області», де була спроба збільшити ресурс програми на п’ять мільйонів гривень, не підтвердженими бюджетним асигнуваннями. Аналогічна ситуація була з Одеською регіональною комплексною програмою з охорони довкілля на 2020-2021 роки.

Основна причина того, чому ми не можемо розглядати програми та вносити до них зміни – це відсутність звіту Одеської обласної державної адміністрації по виконанню бюджету області за 2019 рік. Ми не бачимо залишків коштів та виконаних заходів, тому у нас нема розуміння того, якими фінансовими ресурсами володіє Одеська область для збільшення чи, можливо, зменшення по програмам, які сьогодні вже працюють», – пояснив Анатолій Хмелевський по завершенню засідання.

DSC_8800 DSC_8859 DSC_8860 DSC_8869 DSC_8870 DSC_8873 DSC_8874 DSC_8880 DSC_8888

Повернутися назад