65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики

18-12-2019
DSC_44451

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

За підсумками засідання голова комісії Анатолій Садовник прокоментував основні питання порядку денного: «Ми з колегами розглянули та рекомендували на розгляд чергової сесії доопрацьований проект рішення обласної ради про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2020 рік та проект рішення про внесення змін до обласної комплексної програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист населення в Одеській області».

Було розглянуто та підтримано нову обласну комплексну Програму запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми на період до 2023 року.

Постійна комісія підтримала питання щодо виділення коштів з обласного бюджету на заходи із протипожежної безпеки в обласних комунальних медичних закладах.

Окрім цього на розгляді у комісії був проект рішення обласної ради про внесення змін до обласної цільової програми «Доступна медицина на 2018-2020 роки». Нагадаю, що в рамках медичної реформи на обласний бюджет лягло додаткове навантаження – це фінансування додаткових 5-ти медичних установ, сплата податків за автомобілі швидкої допомоги, підтримка медичних закладів обласного підпорядкування і центральних районних лікарень та інші важливі питання. Від реалізації даної програми залежить життя та здоров’я наших громадян. Зокрема, в її рамках має здійснюватися фінансове забезпечення певних категорій пацієнтів життєво необхідними ліками, закупівля спеціального медичного обладнання, ефективне забезпечення населення всіма необхідними медичними послугами».

DSC_4435 DSC_4437 DSC_4447 DSC_4449 DSC_44451

Повернутися назад