Засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, яке провів голова комісії

04-09-2019
DSC_56871

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, яке провів голова комісії Анатолій Садовник.

Депутати розглянули ряд питань, які стосуються сфери охорони здоров’я. Зокрема, підтримали проекти рішень обласної ради: про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у спільну власність територіальних громад Одеської області; про виділення зі складу майнового комплексу КУ «Одеський обласний центр екстреної допомоги і медицини катастроф» незадіяного у статутній діяльності майна; про передачу медичного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Іванівського району Одеської області.

Далі члени постійної комісії розглянули проект рішення про звіт Одеської обласної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області за І півріччя 2019 року.

DSC_5682 DSC_5684 DSC_5685 DSC_5693 DSC_5697 DSC_5700 DSC_56871