65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

22-08-2016
2

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму під головуванням Марини Зінченко.
Насамперед комісія розглянула питання щодо проведення тендерів по закупівлі послуг на оздоровлення за кошти обласного бюджету. Депутати рекомендували начальнику управління у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської ОДА Анастасії Сичовій підготувати на наступне засідання детальний план дій та зазначити реальні статистичні показники щодо проведення тендерів по закупівлі послуг на оздоровлення.
Далі – розглянули питання доцільності участі делегації Одеської області у Форумі української молоді діаспори «Вінниця 2016» та річних зборів Світового Конгресу Українських молодіжних організацій. Було вирішено визначити делегатом від Одещини депутата обласної ради Максима Повзуна.
Під час подальшої роботи члени комісії розглянули звернення Наталії Стельмах – заступника директора Департаменту освіти і науки ОДА, начальника управління нормативності та якості освіти про надання допомоги у вирішенні питання щодо виконання робіт по заміні котельного обладнання та обладнання харчоблоків у закладах освіти Березівського району. Депутати підтримали пропозицію та рекомендували винести її на розгляд чергової сесії обласної ради.

Також Наталія Стельмах доповіла про затвердження обсягу прийому на підготовку фахівців та робітничих кадрів у закладах професійно-технічної освіти Одеської області у 2016 році за галузями господарства. Члени комісії рекомендували Департаменту освіти і науки Одеської ОДА відпрацювати з депутатським корпусом усі пропозиції та рекомендації.

2  4 5 7 86

Повернутися назад