65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв`язку та морегосподарського комплексу

29-09-2016
DSC_5274

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв`язку та морегосподарського комплексу під головуванням Сергія Петровського. На засіданні було розглянуто низку важливих питань.
Перш за все члени комісії заслухали Сергія Крижановського, директора Державного підприємства «морський торгівельний порт «Чорноморськ»» та Геннадія Скворцова, начальника Адміністрації Іллічівського морського порту стосовного поточного стану справ на ДП«морський торгівельний порт «Чорноморськ»» та його подальший стратегічний план розвитку і визначення спільних заходів з метою вирішення поточних проблем в рамках повноважень Одеської обласної ради та Одеської обласної державної адміністрації. Депутати запропонували представникам порту написати звернення до обласної державної адміністрації та обласної ради з переліком існуючих проблем та можливими варіантами їх вирішення.
Далі учасники засідання заслухали Олега Коровкіна, заступника директора Департаменту фінансів ОДА, який ознайомив присутніх Про внесення змін до рішення обласної ради від 21 грудня 2015 року № 49-VІІ « Про обласний бюджет Одеської області на 2016 рік. Народні обранці рекомендували винести це питання на чергове засідання сесії обласної ради.
Багато питань та зауважень виникло у депутатів щодо перспективного плану формування територій громад Одеської області.
Також депутати розглянули проект рішення обласної ради «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2016-2017 роках Стратегії економічного та соціального розвиту Одеської області до 2020 року». Члени постійної комісії винесли питання на наступне засідання комісії.
Заслухали також Олексія Зємцева, в.о. заступника директора Департаменту «Агенство з питань інвестицій та розвитку» ОДА про розгляд протоколу робочої групи з вирішення проблемних питань проектування, будівництва та утримання автомобільної дороги державного значення « Одеса-Рені (на Бухарест)» за новим напрямком «Одеса-Овідіополь-Білгород-Дністровський-Манаші» з мостовим переходом через Дністровський лиман.
Крім цього члени комісії розглянули ряд звернень від депутатів різних рівнів.

DSC_5266 DSC_5270 DSC_5274 DSC_5277

Повернутися назад