65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв`язку та морегосподарського комплексу

23-05-2016
DSC_4817

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв`язку та морегосподарського комплексу під головуванням Сергія Петровського. На розгляді у депутатів було звернення громадян жителів села Березань Біляївського району стосовно вирішення питання забезпечення регулярних пасажироперевезень маршруту Петровське-Одеса. Мова йшла про запізнення та неодноразові порушення маршрутного графіка з боку пасажироперевізника. Присутній на комісії заступник директора ПАТ «ЧТК», яке забезпечує перевезення у цьому напрямку, запевнив членів комісії що  вказані у зверненні зауваження будуть усунені найближчим часом.

Також учасники засідання розглянули звернення колективу підприємства ТДВ «Сервис-Транс-Юг» щодо ситуації стосовно розриву договорів щодо маршрутів. Члени комісії заслухали представників обох сторін, зауважили неправомірність одностороннього розторгнення договорів та вирішили підготувати відповідні листи до Одеської обласної державної адміністрації, Державної служби України з безпеки на транспорті та до прокуратури Одеської області щодо перевірки законності дій конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

Члени комісії також ретельно розглянули питання щодо внесення змін до рішення Одеської обласної ради «Про правила користування маломірними суднами на водних об’єктах в Одеській області». Депутати зазначили, що внесення змін до цього рішення повинне відбуватись згідно з діючим законодавством та вирішили повернутися до цього питання на наступному засіданні комісії.

Крім того, на засіданні були розглянуті питання порядку денного, що входять до сфери роботи постійної комісії та знаходяться на її контролі.

DSC_4817 DSC_4818 DSC_4819 DSC_4827 DSC_4830

 

Повернутися назад