Засідання постійної комісії обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області

05-11-2018
DSC_4328

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області, яке провела голова комісії Ольга Юрко.

На початку засідання було обрано секретаря постійної комісії Юрія Басюка у зв’язку з припиненням повноважень Аркадія Губерника.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули проект рішення обласної ради про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області автомобілів швидкої медичної допомоги.

Також на розгляді у постійної комісії були кадрові питання, зокрема – про оголошення конкурсу на зайняття посади ректора комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та про затвердження положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Далі депутати розглянули питання щодо зняття з контролю постійної комісії рішень обласної ради, термін дії яких закінчився, які виконані або скасовані; затвердили план роботи постійної комісії на 2019 рік та пропозиції до плану роботи Одеської обласної ради на 2019 рік.

DSC_4319 DSC_4321 DSC_4324 DSC_4326 DSC_4328