65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області

04-06-2019
DSC_6419

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області, яке провела голова комісії Ольга Юрко.

Відповідно до порядку денного члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень обласної ради, зокрема про передачу медичного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міс Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Тарутинського району Одеської області; про розроблення Стратегії розвитку Одеської області на період 2021-2027 роки та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації даної Стратегії; про звіт Одеської обласної адміністрації щодо виконання програми економічного та культурного розвитку Одеської області за 2018 рік.

Депутати ухвалили ряд кадрових проектів рішень, а також доопрацьовані проекти рішень про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління якими здійснює обласна рада та про встановлення розміру орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на 2019 рік.

Окрім цього підтримку депутатів здобуло питання щодо виділення коштів на налагодження повноцінної та сучасної за всіма параметрами системи пожежної безпеки у КУ «Одеський академічний Український музично-драматичний театр ім. В.С. Василька».

DSC_6419

Повернутися назад