65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії з питань управління майном спільної власності територіальних громад області

12-05-2016
photo_2016-05-12_16-23-58

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області, яке очолила Ольга Юрко.

Депутати підтримали питання щодо передачі об’єкта культурної спадщини «Каланча пожежна», який розташований в місті Балта, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до комунальної власності Балтської об’єднаної громади. Також одностайно було підтримано передачу нежитлових будівель, розташованих за адресою: м. Ізмаїл, вул. Тучкова 131/1, вул. Фучика Юліуса, 34 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до комунальної власності територіальної громади міста Ізмаїл.

Крім того, члени комісії підтримали проекти рішення обласної ради щодо подовження контракту з директором комунальної установи «Обласний центр гагаузької культури» (яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст, області, а повноваження з управління якою делеговано обласній державній адміністрації).

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» учасники засідання підтримали проекти рішення обласної ради щодо зміни назв комунальних установ «Одеського театру юного глядача ім. М. Островського» на «Одеський театр юного глядача» та «Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. Н.К. Крупської» на «Одеську обласну бібліотеки для дітей».

Також учасники засідання підтримали питання стосовно внесення змін до раніше прийнятих рішень обласної ради щодо припинення ряду комунальних підприємств шляхом ліквідації.

З усіх обговорюваних на засіданні питань відпрацьовані відповідні висновки і рекомендації. Переважна частина питань увійдуть до порядку денного найближчої сесії облради.

photo_2016-05-12_16-23-50 photo_2016-05-12_16-23-58

Повернутися назад