65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

30-01-2017
DSC_3230

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, яке провів Дмитро Чапір.

Перш за все члени комісії розглянули звернення в.о. Теплодарського міського голови Бігунова М.  щодо можливого припинення газопостачання МКП «Одеська теплоелектроцентраль №2» у зв’язку із заборгованістю за транспортування природного газу. Обговоривши дане питання депутати спільно з Департаментом розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства ОДА прийшли до висновків, що систему опалення в місті Теплодар потрібно  модернізувати. Тому, для вибору найкращого проекту,  депутатський корпус та профільний департамент вирішили оголосити конкурс на найкращий проект з модернізації системи опалення даного міста.

Далі присутні розглянули проект Програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних організмів на території Одеської області на 2017-2022 роки, який був ініційований головою постійної комісії Дмитром Чапіром. Проект направлено на доопрацювання з залученням фахівців профільних департаментів.

Також депутатами спільно з начальником Служби автомобільних доріг в Одеській області обговорили заходи з ліквідації та недопущення снігових заметів на дорогах Одеської області. Члени комісії рекомендували Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства ОДА в співпраці з Службою автомобільних доріг в Одеській області залучитися до розробки програми, яка дозволить за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів облаштувати проблемні ділянки доріг сніго уловлювачами.

З усіх обговорюваних на засіданні питань відпрацьовані відповідні висновки і рекомендації.

DSC_3239 DSC_3219 DSC_3228 DSC_3230 DSC_3234

Повернутися назад